dzisiaj Wyzwania [?]

  Poziom   # Statystyki Graj
Łatwy263470 Sudoku Statystyki Graj Sudoku
Łatwy94061 Sudoku Statystyki Graj Sudoku
Średni525429 Sudoku Statystyki Graj Sudoku
Średni681690 Sudoku Statystyki Graj Sudoku
Trudny1366263 Sudoku Statystyki Graj Sudoku
Diabelski1731454 Sudoku Statystyki Graj Sudoku

Losowo Puzzle

  Poziom   # Statystyki Graj
Łatwy212215Sudoku StatystykiSudoku Graj
Łatwy293346Sudoku StatystykiSudoku Graj
Średni605606Sudoku StatystykiSudoku Graj
Średni907241Sudoku StatystykiSudoku Graj
Trudny1176290Sudoku StatystykiSudoku Graj
Diabelski1980065Sudoku StatystykiSudoku Graj

Najnowsze Gry

  Poziom Gracz Czas Graj
DiabelskiJesus12:07Graj Sudoku
ŚredniRfb12:20Graj Sudoku
ŁatwyMadelu07:56Graj Sudoku
Trudnybasisteidi07:49Graj Sudoku
DiabelskiLruble07:57Graj Sudoku
ŚredniDBHerring8728Bally12:48Graj Sudoku
ŚredniHeidi Scoats16:59Graj Sudoku
Diabelskilfssgd101:25Graj Sudoku
ŚredniPaulusCJ195512:05Graj Sudoku
Diabelskiwillie09:27Graj Sudoku

O Sudoku na żywo


LiveSudoku.com jest domem dla wszystkich graczy Sudoku online z całego świata.
Łamigłówki Sudoku to krzyżówka liczbowa, której celem jest wypełnienie siatki 9x9 cyframi tak, aby każda kolumna, każdy wiersz i każde z pól 3×3 zawierały wszystkie cyfry od 1 do 9.

LiveSudoku na żywo został utworzony w 2006 roku i jest jedną z oryginalnych stron sudoku. Twórca strony internetowej Pan Izenberg zbudował ją z tą samą miłością, jaką darzy grę. LiveSudoku jest domem dla wszystkich graczy Sudoku na całym świecie od łatwych i średnich sudoku po trudne i diabelskie poziomy sudoku.

Możesz zaprosić kolegę grającego w Sudoku na mecz szybkości i koncentracji. Zaloguj się, aby śledzić swoje statystyki, zobaczyć swoje najlepsze i najgorsze gry i konkurować na arenie miłośników sudoku. Miłej zabawy!

Darmowe łamigłówki sudoku do druku

Szukasz łamigłówek sudoku do wydrukowania? Tutaj znajdziesz darmowe łamigłówki sudoku do druku, po prostu przejdź do poradnika gry, którą chcesz wydrukować i naciśnij na przycisk drukuj, aby uzyskać Sudoku na papierze i rozwiązać je według swojego czasu z dala od telefonu komórkowego lub komputera.


O Sudoku


Gra w Sudoku jest ciekawym doświadczeniem i kiedy już zagrasz, czujesz się zmuszony zagrać w nią ponownie lub rozwiązać tę trudną łamigłówkę, na której utknąłeś. To trudne, a jednak możliwe do rozwiązania.

Ponieważ zasada gry jest tak prosta i możemy ją tak dobrze zrozumieć, czujemy się upoważnieni do jej rozwiązania. Może to też być frustrujące. Poziomy trudnego sudoku i diabelskiego sudoku są bardzo trudnymi sudoku, które wymagają umiejętności i doświadczenia oraz są świetne do ćwiczenia koncentracji i cierpliwości.

Moje doświadczenie jest takie, że kiedy mam kilka minut wolnego czasu w ciągu dnia, chcę odpocząć i oczyścić głowę. To gram w tę grę myślową, która powinna być męcząca, ale nie jest. Sudoku jest orzeźwiające! Być może to właśnie dlatego Sudoku jest uważane za grę, która poprawia koncentrację, pamięć i analityczne myślenie. Napędza nas to do ciągłego stawiania sobie wyzwań w tej prostej grze myślowej.


Jak rozwiązać Sudoku


Zasady sudoku są bardzo proste. Wszystkie potrzebne komórki mają numer od 1 do 9. Zauważ wyróżnione komórki na zdjęciu:


Podkreślone komórki na siatce LiveSudoku, gry 9x9 przedstawiającej poziome i prostopadłe linie oraz przecinającą się grupę 3x3.

Są to grupy, które muszą mieć od 1 do 9 cyfr bez powtórzeń (liczba może być użyta tylko raz w każdej oddzielnej kolumnie, każdym wierszu i w każdej małej siatce 3 x 3). Przekroje poprzeczne to ograniczenia i sposób na rozwiązanie zagadki. Zrozumiesz to o wiele szybciej i szybko przyswoisz sobie ważne techniki Sudoku z naszyminteraktywnym poradnikiem sudoku. Rozpocznij od podstwa z jak grać w Sudoku.


Zaawansowane wskazówki Sudoku


Przejdź do średnich lub trudnych poradników, jak - czym jest zapis ołówkiem lub przejdź bezpośrednio do zaawansowanych technik sudoku i zaawansowanych strategii sudoku, jak:
X Wing
Miecznik
XY wing lub Y wing aby rozwiązać kilka ekstremalnych łamigłówek sudoku lub w ich sławnej nazwie - diabelskie Sudoku...


Opcje gry LiveSudoku


Jeśli jesteś tu częstym użytkownikiem, zapewne wiesz z jak wielką łatwością, toczy się gra w naszym królestwie sudoku..

Dla ciebie nowy odwiedzjący, świetną opcję, którą mamy nazywamy podkreślenie cyfr, , który podświetla cyfrę, którą chcesz w całej sieci, czyniąc ją bardzo przyjazną dla oka, a przy tym wymykającą się z pustej komórki. Dla zaawansowanych gier sudoku można użyć zapisu ołówka opcja, która pozwala na wpisanie więcej niż jednej opcjonalnej cyfry w określonej komórce, co pozwala na zawężenie wszystkich opcjonalnych numerów.

Jest też przycisk cofania, który jest tak przydatny.
W każdej chwili można się sprawdzić za pomocą przycisku sprawdzania rozwiązania.
Możesz nacisnąć przycisk opcji i dostosować swoje preferencje dotyczące niektórych kolorów i naszego poziomu pomocy. Więc zacznij grać w sudoku online na łatwym poziomie i baw się dobrze!


Wymowa Sudoku


Ludzie piszą sudoku na kilka sposobów, takich jak suduku, sudoko, suduku, suduko, a nawet sukoku. Oczywiście, właściwym jest Sudoku.


Kilka faktów o stronie Sudoku


Sudoku zostało wynalezione w Japonii i gramy w nie na całym świecie. Telefony komórkowe zwiększyły liczbę osób grających w sudoku i częstotliwość grania w kilku skalach.

Niektóre z najbardziej popularnych stron Sudoku to websudoku, sudoku.com, 247sudoku, sudoku.game, królestwo sudoku i istnieją tysiące innych stron internetowych, na których można grać w tę grę. Nie trzeba dodawać, że tutaj w LiveSudoku otrzymujesz najbardziej oddane i inteligentne doświadczenie sudoku.

54