dzisiaj Wyzwania [?]

  Poziom   # Statystyki Graj
Łatwe108209 Sudoku Statystyki Graj Sudoku
Łatwe390091 Sudoku Statystyki Graj Sudoku
Średnie638484 Sudoku Statystyki Graj Sudoku
Średnie665027 Sudoku Statystyki Graj Sudoku
Trudne1448837 Sudoku Statystyki Graj Sudoku
Diabelski1943133 Sudoku Statystyki Graj Sudoku

Losowo Puzzle

  Poziom   # Statystyki Graj
Łatwe32340Sudoku StatystykiSudoku Graj
Łatwe352243Sudoku StatystykiSudoku Graj
Średnie625727Sudoku StatystykiSudoku Graj
Średnie879116Sudoku StatystykiSudoku Graj
Trudne1475861Sudoku StatystykiSudoku Graj
Diabelski1641400Sudoku StatystykiSudoku Graj

Najnowsze Gry

  Poziom Gracz Czas Graj
ŚrednieLorca08:38Graj Sudoku
DiabelskiPirjad37:30Graj Sudoku
Diabelskijpliegeois14:04Graj Sudoku
TrudneBorru07:27Graj Sudoku
Średniecrispatrik05:12Graj Sudoku
ŚrednieMohMai06:03Graj Sudoku
Średnieandrobfor05:05Graj Sudoku
ŁatweNujemv05:00Graj Sudoku
Diabelskipalanivel195523:13Graj Sudoku
ŚredniePaul Guns-Blazing04:57Graj Sudoku

O Sudoku na żywo


LiveSudoku.com jest domem dla wszystkich graczy Sudoku online z całego świata.
Łamigłówki Sudoku to krzyżówka liczbowa, której celem jest wypełnienie siatki 9x9 cyframi tak, aby każda kolumna, każdy wiersz i każde z pól 3×3 zawierały wszystkie cyfry od 1 do 9.

LiveSudoku na żywo został utworzony w 2006 roku i jest jedną z oryginalnych stron sudoku. Twórca strony internetowej Pan Izenberg zbudował ją z tą samą miłością, jaką darzy grę. LiveSudoku jest domem dla wszystkich graczy Sudoku na całym świecie od łatwych i średnich sudoku po trudne i diabelskie poziomy sudoku.

Możesz zaprosić kolegę grającego w Sudoku na mecz szybkości i koncentracji. Zaloguj się, aby śledzić swoje statystyki, zobaczyć swoje najlepsze i najgorsze gry i konkurować na arenie miłośników sudoku. Miłej zabawy!

Darmowe łamigłówki sudoku do druku

Szukasz łamigłówek sudoku do wydrukowania? Tutaj znajdziesz darmowe łamigłówki sudoku do druku, po prostu przejdź do poradnika gry, którą chcesz wydrukować i naciśnij na przycisk drukuj, aby uzyskać Sudoku na papierze i rozwiązać je według swojego czasu z dala od telefonu komórkowego lub komputera.


O Sudoku


Gra w Sudoku jest ciekawym doświadczeniem i kiedy już zagrasz, czujesz się zmuszony zagrać w nią ponownie lub rozwiązać tę trudną łamigłówkę, na której utknąłeś. To trudne, a jednak możliwe do rozwiązania.

Ponieważ zasada gry jest tak prosta i możemy ją tak dobrze zrozumieć, czujemy się upoważnieni do jej rozwiązania. Może to też być frustrujące. Poziomy trudnego sudoku i diabelskiego sudoku są bardzo trudnymi sudoku, które wymagają umiejętności i doświadczenia oraz są świetne do ćwiczenia koncentracji i cierpliwości.

Moje doświadczenie jest takie, że kiedy mam kilka minut wolnego czasu w ciągu dnia, chcę odpocząć i oczyścić głowę. To gram w tę grę myślową, która powinna być męcząca, ale nie jest. Sudoku jest orzeźwiające! Być może to właśnie dlatego Sudoku jest uważane za grę, która poprawia koncentrację, pamięć i analityczne myślenie. Napędza nas to do ciągłego stawiania sobie wyzwań w tej prostej grze myślowej.


Jak rozwiązać Sudoku


Zasady sudoku są bardzo proste. Wszystkie potrzebne komórki mają numer od 1 do 9. Zauważ wyróżnione komórki na zdjęciu:


Podkreślone komórki na siatce LiveSudoku, gry 9x9 przedstawiającej poziome i prostopadłe linie oraz przecinającą się grupę 3x3.

Są to grupy, które muszą mieć od 1 do 9 cyfr bez powtórzeń (liczba może być użyta tylko raz w każdej oddzielnej kolumnie, każdym wierszu i w każdej małej siatce 3 x 3). Przekroje poprzeczne to ograniczenia i sposób na rozwiązanie zagadki. Zrozumiesz to o wiele szybciej i szybko przyswoisz sobie ważne techniki Sudoku z naszyminteraktywnym poradnikiem sudoku. Rozpocznij od podstwa z jak grać w Sudoku.


Zaawansowane wskazówki Sudoku


Przejdź do średnich lub trudnych poradników, jak - czym jest zapis ołówkiem lub przejdź bezpośrednio do zaawansowanych technik sudoku i zaawansowanych strategii sudoku, jak:
X Wing
Miecznik
XY wing lub Y wing aby rozwiązać kilka ekstremalnych łamigłówek sudoku lub w ich sławnej nazwie - diabelskie Sudoku...


Opcje gry LiveSudoku


Jeśli jesteś tu częstym użytkownikiem, zapewne wiesz z jak wielką łatwością, toczy się gra w naszym królestwie sudoku..

Dla ciebie nowy odwiedzjący, świetną opcję, którą mamy nazywamy podkreślenie cyfr, , który podświetla cyfrę, którą chcesz w całej sieci, czyniąc ją bardzo przyjazną dla oka, a przy tym wymykającą się z pustej komórki. Dla zaawansowanych gier sudoku można użyć zapisu ołówka opcja, która pozwala na wpisanie więcej niż jednej opcjonalnej cyfry w określonej komórce, co pozwala na zawężenie wszystkich opcjonalnych numerów.

Jest też przycisk cofania, który jest tak przydatny.
W każdej chwili można się sprawdzić za pomocą przycisku sprawdzania rozwiązania.
Możesz nacisnąć przycisk opcji i dostosować swoje preferencje dotyczące niektórych kolorów i naszego poziomu pomocy. Więc zacznij grać w sudoku online na łatwym poziomie i baw się dobrze!


Wymowa Sudoku


Ludzie piszą sudoku na kilka sposobów, takich jak suduku, sudoko, suduku, suduko, a nawet sukoku. Oczywiście, właściwym jest Sudoku.


Kilka faktów o stronie Sudoku


Sudoku zostało wynalezione w Japonii i gramy w nie na całym świecie. Telefony komórkowe zwiększyły liczbę osób grających w sudoku i częstotliwość grania w kilku skalach.

Niektóre z najbardziej popularnych stron Sudoku to websudoku, sudoku.com, 247sudoku, sudoku.game, królestwo sudoku i istnieją tysiące innych stron internetowych, na których można grać w tę grę. Nie trzeba dodawać, że tutaj w LiveSudoku otrzymujesz najbardziej oddane i inteligentne doświadczenie sudoku.

 X

Rozpocznij losowe Sudoku

Łatwe   Średnie
Trudne   DiabelskiFacebook Share
Facebook Share
Facebook Share
Facebook Share
Facebook Share
103